Podróże Polecane Zdrowie

Zdrowy i komfortowy sen – wybieramy materac z prawdziwego zdarzenia

Bardzo często zdarza się, że po przebudzeniu nie czujemy się w pełni wypoczęci. Bóle mięśni powodują uczucie dyskomfortu i złe samopoczucie w ciągu dnia. Przyczyną jest użytkowanie nieprawidłowego materaca. Nie zdajemy sobie sprawy, że podłoże, na którym śpimy powinno być dostosowane do wielu istotnych czynników.

Zalicza się do nich wiek, ogólny stan zdrowia, wagę, ciepłotę ciała oraz podatność na reakcję alergiczne. Każdy organizm cechuje się zupełnie odmiennymi zapotrzebowaniami. Z tego powodu producenci oferują coraz lepsze rozwiązania.

Innowacyjna technologia

TEMPUR niezaprzeczalnie jest liderem wśród materiałów używanych do produkcji materacy. Został wynaleziony przez naukowców NASA. Jego pierwotne przeznaczenie wiązało się z zapewnieniem komfortu astronautom. Podczas gdy statek kosmiczny znajduje się w fazie startu, osiąga ogromną prędkość.

Z tego powodu, obecni na pokładzie, są narażeni na uciski oraz obciążenia. Aby nie wywołały one uszkodzeń ciała, należy zastosować odpowiednią amortyzację. Materiał chroniący powinien dostosowywać się do kształtu chronionego obiektu i redukować wszelkie uciski.

Właśnie dlatego stworzono TEMPUR. Okazało się, że produkt jest doskonałym rozwiązaniem. Producenci uznali, że należy udostępnić go indywidualnym użytkownikom. Innowacyjne materace już od samego początku stały się bardzo popularne. Do chwili obecnej cieszą się uznaniem szpitali, domów opieki oraz ośrodków leczących zaburzenia związane ze snem. Na rynku istnieje mnóstwo pianek, które zapamiętują kształt ciała.

Jednak to właśnie TEMPUR najlepiej spełnia swoją funkcję. Znajduje on swoich zwolenników już w 87-miu krajach. Oddychający materiał zapewnia odpowiednią wentylację i eliminuje ryzyko powstawania wilgoci. To bardzo ważne, gdyż jest ona niebezpieczna dla zdrowia, może sprzyjać powstawaniu bakterii i niekorzystnie wpływać na powietrze w sypialni.

Dodatkowy komfort

Oprócz odpowiedniego materaca, ważne jest także stosowanie najlepszej jakości pościeli. Ma ona bezpośredni kontakt ze skórą więc nie może powodować podrażnień i powinna cechować się dobrą wentylacją. Należy również zwrócić uwagę na stelaż, podtrzymujący materac. Wyżej opisane produkty znajdziemy w asortymencie Salonu Snu. Dodatkowy komfort zapewnią natomiast specjalne nakładki na materace.

Produkty TEMPUR oferują produkty, redukcje nacisku. Niweluje to bóle mięśni i dobrze wpływa na układ kostny. Właśnie dzięki temu, użytkownik znacznie rzadziej będzie zmieniał swoją pozycję podczas snu. Odpowiednia nakładka stanowi doskonałe podparcie terapeutyczne. Zdejmowany pokrowiec umożliwia komfortowe pranie, a w dodatku jest zabezpieczony przed tworzeniem się mikroorganizmów. Co więcej jest hipoalergiczny. Produkty są na tyle wytrzymałe, że zostały objęte wieloletnią gwarancją. Nakładka TEMPUR może być umieszczona na każdym rodzaju materaca jeśli jest on w dobrym stanie. Pamiętajmy, że odpowiednie podłoże powinno mieć działanie terapeutyczne i pozytywnie wpływać na nasze zdrowie i samopoczucie.

https://youtu.be/CTBiH8KzKvE

 

Dodatkowe materiały w postaci informacji i recenzji video można obejrzeć na YouTube https://www.youtube.com/channel/UC_NNmOr-9hswLipjd9RLzmg.

Dodaj komentarz