Efektywniejsza edukacja dla najmłodszych

Nauka przez zabawę to najlepszy sposób, aby zachęcić najmłodszych do poszerzania swojej wiedzy. Świetnie to wykorzystują YouTuberzy, którzy poprzez wybór ciekawostek przekazują informacje. Ale nie tylko oni. Coraz więcej powstaje również platform edukacyjnych i to właśnie na nie warto zwrócić większą uwagę.

 

To efektywne rozwiązanie, szczególnie dla osób, które szukają prostego i lepszego sposobu na zdobywanie wiedzy. Platformy edukacyjny mają podnosić poziom uczenia się oraz poszerzać wiedzę na tematy, w których aktualnie klienci potrzebują pomocy. Profesjonalnie nazywa się to e-learningiem. Jest to genialny kanał na docieranie do nawet najmniej chłonnych umysłów. Źródłem ich sukcesu jest właśnie nauka poprzez zabawę.

Squla to platforma edukacyjna ukierunkowana na dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczęszczające do klas 1-6 szkoły podstawowej. Projekt wykorzystuje zabawę w celach edukacyjnych. Uczestnicy kursu mają dzięki temu większą swobodę i komfort zdobywania wiedzy.

Program Squla obejmuje 40 000 misji, gier i zabaw. Każda z wymienionych technik oraz sposobów edukowania może zostać dostosowana do poziomu ucznia lub studenta. Innowacyjna platforma poprzez swoje interaktywne elementy sprawia, że dzieci o wiele chętniej zaczynają się uczyć. Squla to nowatorski projekt, który przynosi o wiele większe efekty niż zwykłe kursy czy jedynie edukacja szkolna.

Platforma edukacyjna zapewnia naukę w zakresie matematyki, języka polskiego, języka angielskiego, przyrody, języka niemieckiego, historii i społeczeństwa, muzyki, plastyki, zajęć komputerowych oraz zajęć technicznych. Program gwarantuje zdobywanie wiedzy poprzez szeroki wachlarz gier interaktywnych, zabawę i filmy edukacyjny.

Właściciele Squla zadbali o to, aby usługi świadczone klientom były na jak najwyższym poziomie. O czym świadczy nauka nauka języka angielskiego, która jest prowadzona przy wsparciu Oxford University Press. Platforma jest także doskonałym sposobem na powtarzanie albo utrwalanie treści zdobytych na lekcjach w szkole. Projekt jest przeznaczony dla uczniów w wieku od 3 do 12 lat.

Dużym krokiem w przyszłość jest dostęp rodziców do platformy. Twórcy stworzyli konto rodzicielskie, które pozwala na wprowadzanie w zmian na profilu dziecka oraz sprawdzanie jego postępów. Kontrolę można sprawować przez 24 godziny. Co więcej, rodzice co tydzień otrzymują szczegółowe raporty z edukacji dziecka. Dzięki temu mogą skupić się na aspektach, które sprawiają mu największe trudności.

Dodatkowo do Squla dołączona jest aplikacja. Jej zadaniem jest wysyłanie pochwał oraz motywowanie ucznia do dalszej edukacji. To nowe podejście do zaangażowania rodzica w edukację pociechy.

Warto sprawdzić platformy e-learningowe znajdujące się na rynku. A jest ich wiele. Dzięki nim dziecko już nigdy nie będzie miało problemów z nauką. Pozwoli to nie tylko na efektywniejszą edukację, ale i większy komfort oraz swobodę w uczeniu się najmłodszych.

Więcej na temat platformy edukacyjnej Squla można przeczytać na https://www.squla.pl/.