Podróże Polecane Rozrywka

Jaki telewizor kupić do oglądania mundialu w Rosji?

Wybierając telewizor na nadchodzące mistrzostwa świata w Rosji pamiętajmy, by nie umknął nam żaden niuans rozgrywanego spotkania, a lekkie zdenerwowanie pojawiło się tylko przy rzutach karnych. Do piłkarskich emocji najlepsze są telewizory o calach powyżej 50, których możliwości nie kończą się na obsłudze jakości HD.

Panasonic TX-55EZ950E

Słońce na boisku świeci na jednej połowie i Słabo widzimy piłkę? Dla Panasonica to nie problem. Matryca tego modelu uzyskuje lepszy kontrast między jasnymi i ciemnymi elementami na ekranie, a szeroki kąt widzenia 178° zapewnia tak samo wyraźny i intensywny obraz z każdego miejsca w pokoju. Panasonic zadbał również o możliwość udostępniania ekranu na urządzeniach mobilnych. Nawet w trakcie meczu, gdy zabraknie nam chipsów, paluszków, nie musimy się bać, że padnie bramka gdy nas nie będzie

Sony KD-55XE8505

Sony wyprodukowało telewizor, który przeniesie nas z domowej kanapy wprost na piłkarską murawę. Technologia Motionflow XR 400 i optymalizacja obrazu X-Reality umożliwiają oglądanie wszystkich szczegółów, pozwoli nam to zobaczyć, czy np. sędzia słusznie odgwizdał spalonego czy odgwizdał faul na przeciwniku. Dzięki technologii 3D 4X mecze w Rosji będą bardziej ekscytujące. Dodatkowo, telewizor umożliwia nagrywanie programów na zewnętrzne nośniki, co sprawi, że nie umknie żadne ze spotkań mundialu.

Samsung UE55MU7002T

System Tizen pozwoli na skrócenie czasu uruchamiania telewizora. Możemy w ostatniej chwili włączyć telewizor i mieć pewność że nic nam nie umknęło. Technologia Dynamic Crystal Color pozwala cieszyć się kinową jakością obrazu.

LG 55UJ6307

Masz słabą jakość sygnału? Ten model nie będzie miał z tym problemu. Telewizor posiada jedną z najnowocześniejszych technologii przetwarzania obrazu 4K Upscaler. Dźwięk z siedmioma kanałami pozwoli nam poczuć się jak byśmy byli na stadionie razem z kibicami.

Sharp LC-55CUF8472ES

Active Motion to technologia, która lepiej odwzorowuje dynamiczny obraz. Dzięki temu mecz piłki nożnej ogląda się zdecydowanie lepiej. Warte uwagi są też inne elementy wyposażenia: wiele dodatkowych funkcji dźwięku, między innymi regulacja niskich i wysokich tonów, funkcja poprawy obrazu Ace Pro Ultra Engine oraz pięć wbudowanych tunerów do odbioru sygnału TV. Atutem jest też doskonała relacja jakości i wyposażenia do ceny.

Dodaj komentarz