Rozrywka

Rusza casting do drugiej edycji Ekspedycji Cartoon Network!

Rusza casting do drugiej edycji

Ekspedycji Cartoon Network!

Jesteście gotowi przeżyć niesamowitą przygodę?

Zbierzcie trzyosobową drużynę i zgłoście się do programu Ekspedycja!

Jeśli wraz z przyjaciółmi chcecie przeżyć niezapomnianą przygodę, rozwiązywać łamigłówki przy wsparciu ulubionej gwiazdy oraz zdobyć pieniądze na realizację marzeń swojej klasy czy klubu sportowego, zgłoście się do programu! Nagrajcie wspólnie wideo, w którym opowiecie dlaczego chcecie wziąć udział w programie. Na Wasze zgłoszenia czekamy od 13 kwietnia do 15 maja.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w programie? Przesłać materiał wideo, w którym trzyosobowy zespół uczniów z tej samej klasy lub innego zorganizowanego kółka zainteresowań, wspólnie odpowiadają na pytanie: Dlaczego chcecie wziąć udział w programie Ekspedycja Cartoon Network? Nagrany film wraz z formularzem zgłoszeniowym wypełnionym przez rodziców każdego z dzieci należy przesłać na adres casting@cartoonnetwork.pl do 15 maja. Casting skierowany jest do dzieci w wieku od 9 do 13 lat.

Ekspedycja Cartoon Network to program będący nowoczesną wersją podchodów, w którym przydatne są takie umiejętności jak czytanie map czy posługiwanie się kompasem. Udział w Ekspedycji to doskonała okazja do zabawy, nauki oraz sprawdzenia samego siebie.

W każdym odcinku drużyna składająca się z trzech uczniów tej samej klasy (lub innej zorganizowanej grupy np. klubu sportowego) przy wsparciu gościa specjalnego, musi wykonać trzy zadania przedstawione przez prowadzącego. Każdą z łamigłówek dzieci odnajdują samodzielnie na podstawie podanej lokalizacji GPS. Sprawdzają one wiedzę, umiejętności techniczne oraz zdolności sportowe zespołu. Poprawnie wykonanie zadania gwarantuje uzyskanie złotego medalu – im więcej zdobytych medali, tym wyższa nagroda pieniężna
na koniec programu, którą uczestnicy mogą przeznaczyć na wymarzony cel.

Nie zwlekajcie – przygoda czeka! Zbierzcie kumpli i zgłoście się do programu, a być może
to Wy będziecie mieli okazję do zabawy w szkołę przetrwania.

Dodaj komentarz