Podróże Rozrywka

Wyzywająca czy stonowana? – jaką bieliznę wybrać

Od najstarszych czasów kobiety zakładały różne rodzaje bielizny, które podkreślały bądź skrywały ich kształty. W niektórych okresach historycznych to, co było schowane przed oczami wszystkich, wzbudzało największe pożądanie mężczyzn.

Umiejętny dobór bielizny jest dla kobiety bardzo ważną umiejętnością. Dzięki temu wszelkie defekty sylwetki są odpowiednio skryte, a walory – podkreślone. Stąd tak dużo rozterek związanych z wyborem tego najintymniejszego elementu kobiecej garderoby.

Gorsety – rodzaje

Gorsety mają wiele rodzajów oraz krojów. Przede wszystkim pobudzają wyobraźnię i uwidaczniają wszelkie zalety damskiej sylwetki. Gorsety mogą zachodzić na biust i go doskonale modelować, niektóre są wyposażone w miseczki, a nawet połączone z bluzką lub koszulą. Są jednak i takie, których krawędź zaczyna się tuż pod biustem. Każdy z nich pasuje do innej sylwetki i ma całkiem inne zadanie.

Warto pamiętać także o tym, że część z nich jest w komplecie z seksownymi, zmysłowymi pończochami. Takie połączenie porusza męską wyobraźnię, ale również sprawia, że całkowicie inaczej układa się sukienka, spodnie bądź kombinezon na ciele kobiety. Gorsety znajdziecie na stronie: https://heppin.com/gorsety_body_pasy_bielizna_bezszwowa_i_korygujaca_k-137.htm.

Jaka bielizna na noc?

Bielizna nocna to nie tylko szlafroki, ale również różnej długości koszule nocne czy piżamy. Każdy element garderoby może być bardziej zmysłowy, wyzywający bądź stonowany. Wszystko zależy, od tego, co kobieta chce osiągnąć swoim strojem.

W przypadku bielizny (https://heppin.com/bielizna_nocna_bielizna_damska_k-29.htm) jest ona bardzo często dopasowywana także ze względu na wiek. Zwłaszcza starszym paniom nie przystoją wyzywające, zbyt krótkie koszule nocne, albo też roznegliżowane szlafroki. Zdecydowanie bardziej pasują dłuższe, eleganckie, stosowne stroje.

Wybór właściwej bielizny, jak i gorsetu jest uzależniony od indywidualnych preferencji. Kobieta jednak najczęściej dobiera strój także pod względem aktualnie panujących kanonów mody oraz ogólnie przyjętych zasad, co do ubrań w konkretnym wieku oraz statusie społecznym.

Dodaj komentarz