Dzieci Podróże

Foteliki dla dziecka

Foteliki BeSafe zapewniają twojemu dziecku komfort i bezpieczeństwo jazdy. Wygodnie foteliki samochodowe są odpowiednie dla dzieci w wieku od 4 do ok. 12 lat o wzroście 100 do 150 cm. Waga osoby siedzącej w foteliku nie powinna przekraczać 36 kg.

Fotelik iZi Flex FIX i-Size

Dostępny w wielu wersjach kolorystycznych fotelik łączy w sobie nowoczesną technologię z odpowiednim stylem oraz wykonaniem. 

Bezpieczeństwo osoby podróżującej w foteliku 

Fotelik iZi Flex FIX i-Size wyposażony w modułowy system ochrony zapewni twojemu dziecku całkowite bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem. Projektując nasz fotelik, zadbaliśmy o to, aby nie miał on podłokietników, dzięki czemu eliminujemy ryzyko urazów, które mogą wystąpić w przypadku źle wykonanego zapięcia.

Odpowiednio przypięty pas biodrowy jest gwarancją odpowiednio bezpiecznej jazdy. Prowadnica naszego pasa powstała w oparciu o model BeSafe adresowany do kobiet w ciąży. Komfortowe ułożenie pasa zapewnia odpowiednią wygodę w trakcie jazdy oraz zapobiega „nurkowaniu” w przypadku niebezpiecznej kolizji na drodze. Nasz fotelik został wyposażony w specjalny magnes, który ułatwia jego zamknięcie.  

Ochrona boczna SIP+

Specjalna ochrona boczna, umieszczona po zewnętrznej stronie naszego produktu zapewnia dodatkową ochronę dla dziecka w przypadku niespodziewanego zderzenia bocznego. Fotelik został zatwierdzony do jazdy nawet bez dodatkowej nakładki SIP+, jednak jako firma, dbamy o najwyższy standard bezpieczeństwa, dlatego mimo wszystko zdecydowaliśmy się na zapewnienie tej dodatkowej ochrony.

Zaprojektowany zgodnie z najwyższymi standardami i homologacją i-Size (UN r 129-02) fotelik dziecięcy spełnia swoją misję, zapewniając pełen komfort i maksymalne bezpieczeństwo. 

Komfort korzystania z naszych fotelików 

Dzięki specjalnie regulowanej wysokości oparcia możesz swobodnie dopasowywać umieszczenie nagłówka do wzrostu swojego dziecka. Wygodne pokrętła sprawiają, że błyskawicznie dostosujesz fotelik do indywidualnych potrzeb, nawet gdy dziecko siedzi już wygodnie w aucie.

Specjalnie zaprojektowana opcja odchylania naszego oparcia, jest szczególnie przydatna w momencie, gdy nasze dziecko chce się zdrzemnąć lub odpocząć w trakcie długiej podróży. Dodatkowym oparciem dla najmłodszych w trakcie drzemki, jest wyprofilowany zagłówek w kształcie litery V, zapewniający odpowiednie wsparcie głowy oraz szyi. 

Fotelik iZi Flex S FIX

Odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni 

Dzięki fotelikom iZi Flex S FIX szybko i sprawie umieścisz obok siebie aż troje dzieci. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się w przypadku rodzin wielodzietnych. Odpowiednia oszczędność miejsca, w żaden sposób nie wpływa na obniżenie standardów bezpieczeństwa w twoim samochodzie. W łatwy sposób usuń panele boczne środkowego fotelika i ciesz się większą ilością miejsca. 

Bezpieczeństwo w trakcie jazdy z fotelikiem iZi Flex S FIX 

Foteliki dla dziecka z wysokim oparciem, łączy w sobie modny wygląd, bezpieczeństwo podróżowania oraz niezwykłą wygodę. Dzięki kompleksowym rozwiązaniom naszej marki w łatwy sposób instalujesz fotelik na tylnej kanapie swojego samochodu i jesteś gotowy do jazdy.

Dzięki specjalnie wbudowanej blokadzie złączy ISOfix instalujesz fotelik intuicyjnie i w nieskomplikowany sposób, który jednocześnie zapewnia ochronę przed niewłaściwym użytkowaniem produktu.

Fotelik dla dziecka posiada wbudowany system ochrony bocznej, dzięki któremu stosujemy dodatkową kompleksową ochronę przed uderzeniami. Ważnym elementem fotelika są także prowadnice pasów ramiennych, zapewniające odpowiednie zapięcie. 

Komfortowe rozwiązanie dla twojego dziecka 

Foteliki BeSafe zostały zaprojektowane z najwyższej jakości materiałów zapewniających pełen komfort użytkowania. Model iZi Flex S FIX jest m.in. wyposażony w wygodny uchwyt do przenoszenia fotelika, dzięki któremu możemy swobodnie przepinać nasz produkt i przenosić go z miejsca na miejsce.

Możliwość regulacji wysokości zagłówka niewątpliwie wpływa na wygodę użytkowania i dostosowywanie przedmiotu do naszych indywidualnych potrzeb. Komfortowe zagłówki zapewniają odpowiednie ułożenie głowy oraz szyi dziecka podczas snu. 

Zagospodaruj przestrzeń przy użyciu fotelika iZi Flex S FIX 

Foteliki  iZi Flex S FIX to przede wszystkim elastyczność przestrzeni. Dzięki niezwykle smukłej konstrukcji w rozmiarze S zaoszczędzisz sporo miejsca i zapewnisz dziecku więcej przestrzeni na swobodne poruszanie się w obrębie fotelika.