Podróże

Strój na plażę – w co się ubierać latem?

Plaże są niczym wybiegi mody. Panie prześcigają się nie tylko w dobrze dobranym stroju kąpielowym, ale także sukienkach, klapkach czy kapeluszach. Rewia mody latem trwa w najlepsze, a to wszystko podsycają pomysłowi projektanci mody, tworząc coraz to ciekawsze rozwiązania dla pań w różnych kolorach i rozmiarach.

Plaże latem są oblegane nie tylko przez ludzi, ale również przez różne rodzaje strojów i ubrań, które później doskonale prezentują się na wakacyjnych zdjęciach. Obecnie świat oszalał na punkcie mody plażowej. Sukienki, spódnice, spodenki, kombinezony czy kapelusze to tylko nieliczne z wielu rodzajów garderoby, jakie wybierają panie w wakacje.

Co oprócz stroju kąpielowego?

Sukienki plażowe mają różne fasony, kolory i są wykonane z innych tkanin. Najczęściej są to wzorzyste materiały, m. in. w kwiaty, asymetryczne kształty czy symbole zwierzęce (np. panterka). Sukienki mają długość do kostek i są uszyte z cienkich, lekkich oraz zwiewnych tkanin, które chronią przed nadmiernym słońcem i wiatrem.

Sukienki plażowe są bardzo częstym wyborem ze względu na dużą funkcjonalność. Z jednej strony mogą służyć jako ubranie na spacer po plaży. Z drugiej natomiast są formą okrycia podczas spędzania czasu nad morzem czy jeziorem. Poza tym prezentują się bardzo ładnie na fotografiach i w kompozycji z dwuczęściowymi strojami kąpielowymi oraz kapeluszami.

Jakie ubranie na plażę?

Podstawą miło spędzonego czasu wakacyjnego są wyjazdy. Stąd stroje kąpielowe 2018 cieszą się tak dużą popularnością. Szczególnie dwuczęściowe z dobrze wyciętą talią, podkreślonym biustem i widocznymi pośladkami. Wszystko zależy od tego, jakie potrzeby ma osoba wkładająca strój kąpielowy. Duże znaczenie ma również materiał oraz jego gramatura.

Jednoczęściowe stroje kąpielowe najczęściej wybierane są przez panie o większych rozmiarach. Dzięki temu skrywają niedoskonałości talii i brzucha, a mogą podkreślić okrągłe biodra czy wydatny biust. Puszyste kobiety decydują się na jednolite odcienie, a jeżeli wzory – to są to raczej asymetryczne kształty, które wyszczuplają i wydłużają damską sylwetkę.

Dodaj komentarz