Dzieci Podróże

Wyróżnienia na Targach Kids’ Time dla marki Britax

Innowacyjne rozwiązania marki Britax zdobyły uznanie jury podczas VI Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka Kids’ Time. Wyróżnienie otrzymał fotelik Britax Römer KING II ATS oraz wózek Britax BOB Revolution PRO.

– Wszystkie produkty marki Britax konstruowane są w ten sposób, by przy dbałości o jakość i bezpieczeństwo, jednocześnie zapewnić rodzinom swobodę w codziennym funkcjonowaniu – podkreśla Małgorzata Gromadzka, Brand Manager Britax w Polsce i dodaje – Zarówno wózek BOB, jak i fotelik King II ATS, nagrodzone na Targach Kids’ Time, zostały opracowane z myślą o aktywnych rodzicach, aby stworzyć im możliwość spokojnego i elastycznego podróżowania i spędzania czasu z dzieckiem. Cieszymy się tym bardziej, że zostały docenione za rozwiązania kluczowe w misji całej marki.

Fotelik Britax Römer KING II ATS to zaawansowany, przypinany pasami fotelik należący do grupy 1, pozwalający na aktywną ochronę dziecka podczas podróży. Fotelik zawiera nowy system ATS (ang. Active Tensioning System), który eliminuje luz w 5-punktowych pasach bezpieczeństwa, dzięki czemu w inteligentny sposób ostrzega rodziców za pomocą kontrolki oraz dźwięku, jeśli pasy nie zostaną zapięte lub utracą prawidłowe napięcie. Fotelik ten z opatentowanym układem napinającym (ATS), dzięki funkcjom umożliwiającym ciągłą kontrolę, stwarza rodzinom jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa podczas podróżowania.

Wózek Britax BOB Revolution PRO posiada obrotowe koło przednie z możliwością zablokowania, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem zarówno na codzienny spacer po mieście (zwinny w manewrowaniu), jak i na wyprawę w teren (wytrzymały). Dodatkowo po zablokowaniu koła przedniego, uzyskuje maksymalną stabilność, a przez to może służyć jako wózek biegowy podczas joggingu, czy jazdy na rolkach.

Dodaj komentarz