Podróże Zdrowie

Wymyśl nazwy sal porodowych i wygrał weekend w SPA

Romantyczny weekend w ekskluzywnym beskidzkim SPA za odrobinę kreatywności? Szpital Miejski w Zabrzu ogłasza konkurs na nazwy dla pokojów narodzin w Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka. Nagrodą w zabawie jest pobyt dla dwóch osób w Hotelu Diament w Ustroniu.

Konkurs trwa do końca marca. Pomysły na nazwy trzech sal porodowych można publikować na facebookowym profilu Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka w Zabrzu (www.facebook.com/czkid) lub przesłać mailem na adres sekretariat@szpitalzabrze.pl. – Oceniając propozycje będziemy brać pod uwagę m.in. pomysłowość i oryginalność – mówi Karolina Raczak-Moroń, położna koordynująca blok porodowy w Centrum.
Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka w Zabrzu otwarto w listopadzie 2014 roku. Pacjentki rodzą w trzech nowoczesnych salach porodowych. Mają do dyspozycji wiele form porodu, także porody do wody. – Sale są przestronne, nowoczesne, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt. A jednocześnie przytulne, kolorowe, przyjazne pacjentkom. Chcemy je nazwać, by jeszcze lepiej kojarzyły się przyszłym mamom – wyjaśnia Karolina Raczak-Moroń.

W zabawie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej www.szpitalzabrze.pl.

Dodaj komentarz