Edukacja Polecane Rodzicielstwo

Bezpłatne konsultacje i badania zdrowotne dla obecnych i przyszłych rodziców już w najbliższy weekend w Galerii Twierdza !

W najbliższą niedzielę (10 maja) zapraszamy wszystkich przyszłych i obecnych rodziców do centrum handlowego Galeria Twierdza. Będzie to niezwykła okazja, by skorzystać z bezpłatnych konsultacji z ekspertami Möller’s i poznać cenne właściwości tranu – bogatego, naturalnego źródła kwasów omega-3 i witaminy D3. Akcja organizowana jest wraz z Fundacją „Szczęśliwe Macierzyństwo”.

W specjalnie przygotowanym punkcie konsultacyjnym eksperci Möller’s będą udzielać cennych porad, m.in. w zakresie znaczenia kwasów omega-3 (DHA i EPA) oraz witaminy D, ważnych dla zdrowia kobiet w ciąży, karmiących piersią i niemowląt. Składniki te są zawarte w produktach dla kobiet w ciąży i karmiących piersią: kapsułki Möller’s Forte oraz Möller’s Baby Tran Norweski (przeznaczony również dla niemowląt powyżej 6 miesiąca życia).

Eksperci zwracają uwagę na szczególną rolę kwasów
omega-3 w suplementacji diety kobiet w ciąży, ponieważ wpływają one na odpowiednie tworzenie się i funkcjonowanie mózgu dziecka. Udowodniono również, że dzieci, których dieta jest bogata w kwasy omega-3, rzadziej chorują, mają lepsze wyniki w nauce, testach na inteligencję*. Warto zatem wprowadzić suplementację zarówno kwasów omega-3, jak i witaminy D, która wspomaga odporność oraz przyczynia się do prawidłowego wzrostu i rozwoju kości u dzieci. Oba te składniki zawarte są w produktach Möller’s.

*I.B. Helland, L. Smith, K. Saarem, O.D. Saugstad, C.A. Drevon, Pediatrics vol 11 no 1 January 2003

Kontakt:

Edyta Szyszło

Biuro prasowe Orkla Health

tel. kom. +48 519 429 226

tel. +48 22 829 85 72 w. 39

e-mail: e.szyszlo@gardenofwords.pl

Dodaj komentarz