Inne Polecane Rozrywka

Jak wybrać czekoladową fontannę?

Można zauważyć, że czekoladowa fontanna to rzecz, która coraz częściej pojawia się na weselach. Coraz więcej firm ma w swojej ofercie wynajem fontann. Rynek wzrasta dynamicznie, dzięki czemu oferta (http://www.imprezowyraj.pl/fotobudka/krakow/) jest bardziej rozbudowana. Zanim jednak zdecydujemy się na jedną z nich trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników.

Pierwszą rzeczą, na którą powinniśmy zwrócić uwagę to urządzenie. Ważne, żeby nie było głośne i niestabilne. Ważna także jest jej wielkość, gdyż im wyższa fontanna tym więcej zużywa czekolady. Co za tym idzie będziemy musieli sporo dołożyć do tej atrakcji. Do fontanny używa się specjalnej czekolady, która w swoim składzie ma wysokiej jakości kakao. Dzięki temu można uzyskać nie tylko piękny kolor, ale także niepowtarzalny smak. W większości przypadków używa się czekolady couverture. Zdarzają się jednak przypadki, że stosuje się tańsze zamienniki, w których zawartość kakao jest dużo niższa. Skutkiem może być lekkie zniekształcenie pod względem smaku oraz zapachu. Dlatego warto zwrócić uwagę jakie kakao jest zawarte w czekoladzie.

Zanim jednak wybierzemy firmę, która oferuje wypożyczenie fontanny trzeba zwrócić uwagę na oferowane produkty dodatkowe. Tak czy inaczej fontanna czekoladowa Tarnów http://www.imprezowyraj.pl/barman-na-wesele/tarnow/ powinna nie tylko zawierać podstawowe usługi, ale także produkty dodatkowe. Do takich przede wszystkim należą: stolik, podest, dekorację oraz skerting. Skupiając się na doborze fontanny czekoladowej warto zwrócić uwagę ile gości będzie na weselu. Ważny jest także odpowiedni dobór przekąsek. Nie każde będą się dobrze komponowały z czekoladą. Aby uniknąć rozstroju żołądka u gości warto wybierać przede wszystkim owoce. Trzeba także odpowiednio dobrać smak czekolady, gdyż ta oferowana w urządzeniu troszkę się różni od tej w tabliczkach.  Warto się także zastanowić nad zatrudnieniem obsługi fontanny. Wiadomo, że zdarzają się różne usterki, które mogą zaburzyć pracę urządzenia. Obsługa dba o to, żeby urządzenie pracowało jak należy. Przestrzeganie kilku zasad sprawi, że wesele okaże się udane. Nawet jeśli zaprosiliśmy niewielką liczbę gości.

http://www.imprezowyraj.pl

Dodaj komentarz