Podróże Rozrywka

Wystrzałowy Dzień dziecka – Party Drinki marki Stovit

W dniu dziecka na całym świecie dzieci zyskują wyjątkowe przywileje – zasiadają w parlamencie, symbolicznie władają miastami. Namiastkę wyjątkowości można stworzyć maluchom również w domu, na przykład nadając wystrzałowego charakteru dziecięcej imprezie orzeźwiającym napojem Party Drink firmy Stovit.

Udana impreza to nie tylko muzyka i kolorowe przebrania. Dopełnieniem wyjątkowej okazji jest wznoszenie toastów. Dzieci też lubią czuć się wyjątkowo! Właśnie na takie okazje powstał Party Drink Stovit – „szampan dla dzieci” przeznaczony do uświetniania niezwykłych chwil w życiu najmłodszych. Musujące bąbelki, ceremoniał wstrząsania i otwierania butelki, ekscytująca chwila nalewania napoju do wysokich, eleganckich kieliszków… Teraz to wszystko może stać się udziałem również najmłodszych członków rodziny. Party Drink to bezalkoholowe napoje gazowane zamknięte w butelkach z plastikowym korkiem. Sposób ich zamknięcia umożliwia otwarcie napoju z podobnym efektem, jaki uzyskujemy otwierając prawdziwego szampana. Owocowe bąbelki w niepowtarzalny sposób popieszczą podniebienia milusińskich, a wystrzał korka stanie się salwą na ich cześć i sygnałem rozpoczęcia beztroskiej zabawy.
Obecność Party Drinka na przyjęciu to również zaproszenie dla specjalnego gościa, jakim dla dziecka na pewno będą postaci z bajek i filmów Disney`a® oraz Warner Bros®, których wizerunkami przyozdobione są butelki. Z pewnością każde dziecko znajdzie swojego ulubionego bohatera, by razem z nim świętować swoje urodziny. Party Drink „Dzwoneczek” wprowadzi małych poszukiwaczy przygód w baśniową krainę Nibylandię znaną z „Piotrusia Pana” – wspaniałą wyspę zamieszkałą przez wróżki i syreny. Z kolei Party Drink „Violetta” z serialową idolką wszystkich małych dziewczynek – latynoamerykańską piosenkarką Violettą, sprawi, że domowe przyjęcie przekształci się w imprezę u prawdziwej „gwiazdy”.
Party Drink z całą pewnością spełni niezwykle wysokie wymagania najbardziej wybrednych imprezowiczów, jakimi są dzieci. Napełni ich święto owocowym, pysznym aromatem i nasyci kolorami. Zadbajmy o to, by 1 dzień czerwca był dla maluchów dniem szczęścia, a wtedy wszystkie troski odejdą w kąt. A jak mawiał Janusz Korczak: „Gdy uśmiecha się dziecko, uśmiecha się cały świat”.

Napoje Party Drink dostępne są w 10 bajkowych wersjach:
• Party Drink Princess o smaku jabłkowym
• Party Drink Scooby Doo o smaku truskawkowym
• Party Drink Tom & Jerry o smaku winogronowym
• Party Drink Kubuś Puchatek o smaku winogronowym
• Party Drink Auta o smaku truskawkowym
• Party Drink Samoloty o smaku brzoskwiniowym
• Party Drink Iron Man o smaku brzoskwiniowym
• Party Drink Myszka Mickey o smaku winogronowym
• Party Drink Dzwoneczek o smaku jabłkowym
• Party Drink Violetta o smaku jabłkowym

Cena: ok. 10 zł / 0,75l

Więcej na www.stovit.com.pl.

Dodaj komentarz