Podróże

Pokój z krainy marzeń – bajkowe fototapety marki Redro

Pokój dziecka jest wyjątkowym miejscem. To tu najmłodszy mieszkaniec spędza najwięcej czasu na zabawie i nauce. Aranżacji jego pomieszczenia poświęcamy zazwyczaj więcej czasu. Wystrój powinien kojarzyć się dziecku z czymś przyjemnym, przytulnym, ale też zachęcać do poznawania świata i pomagać mu w rozwoju. Oryginalnym i funkcjonalnym rozwiązaniem są fototapety marki Redro zaprojektowane z myślą o najmłodszych.

Kreujemy wyobraźnię

Marka Redro wychodzi naprzeciw potrzebom rodziców, którzy poszukują oryginalnego wzornictwa do pokoju dla swoich pociech. W szerokiej ofercie producenta znajdziemy ponad 200 propozycji przygotowanych z myślą Rodzice wiedzą jak istotną rolę w rozwoju malucha odgrywa codzienne otoczenie. Różne kolory, wzory, faktury – wszystko to pozwala lepiej poznać świat, jego różnorodność, poszerza horyzonty i zachęca do nauki przez zabawę. Dzięki tej świadomości wiele osób odchodzi od utartych schematów, według których pokój dziewczynki powinien być różowy, a chłopca niebieski. Poszukujemy ciekawych rozwiązań, które z jednej strony będą odpowiadały potrzebom naszej latorośli, z drugiej zaś – pozwolą na szybką i bezproblemową zmianę, gdy się znudzą lub z nich po prostu wyrośnie. Do takich zadań doskonale nadają się dostępne w wielu zróżnicowanych wariantach, a przy tym niezwykle szybkie w montażu fototapety.

Kolorowy wachlarz możliwości

Marka Redro wychodzi naprzeciw potrzebom rodziców, którzy poszukują oryginalnego wzornictwa do pokoju dla swoich pociech. W szerokiej ofercie producenta znajdziemy ponad 200 propozycji przygotowanych z myślą o wyjątkowych pokojach dziecięcych. Ich różnorodność odpowiada zróżnicowanym gustom najmłodszych. Od nowoczesnych i prostych szkiców niczym z dziecięcych zeszytów, przez delikatne pastele, po żywe, tęczowe mini-arcydzieła. Fototapety Redro to zarówno postacie z bajek, urocze zwierzątka, które aż chce się pogłaskać, pluszaki rodem ze sklepu z zabawkami czy kolaże wykonane z wielobarwnych, dziecięcych motywów. Chłopców zapewne zaciekawią intrygujące samochodziki, rakiety, samoloty, pirackie statki czy piłki w różnych wariantach. Dziewczynki natomiast poczują się jak w bajce pośród księżniczek, kolorowych kwiatów, jednorożców czy motylków. Wśród takiej oferty trudnością może okazać się jedynie dokonanie wyboru. Na szczęście przyklejenie fototapety zajmuje tylko chwilę i każdy może zrobić to samemu. Dzięki temu możliwa jest zupełna metamorfoza pokoju dziecka tak często, jak tylko przyjdzie nam na to ochota. Fototapety Redro to nie tylko bogactwo wzorów, ale przede wszystkim bezpieczeństwo – są one całkowicie nietoksyczne. Ich niezaprzeczalną zaletą jest również wysoka trwałość, uzyskiwana dzięki nowoczesnej technologii druku na najlepszej jakości materiałach. Godną polecenia propozycją są fototapety lateksowe Premium o gładkiej powierzchni nadającej realistyczny, wręcz fotograficzny efekt. Mocny materiał został dodatkowo powleczony warstwą winylu, która chroni nadruk przed ewentualnymi zarysowaniami, o które nietrudno w pokoju dziecka.

Otoczenie ma znaczący wpływ na rozwój dziecka. Różnorodne kolory, wzory i płynące z nich historie kreują wyobraźnię malucha, pomagają poznawać świat, wpływają na jego nastrój. Fototapety marki Redro, zaprojektowane z myślą o najmłodszych, to świetna alternatywa dla zwyczajnych, nudnych, jednokolorowych ścian.

Kolekcja fototapet Redro do pokoju dziecięcego:

Cena uzależniona od wymiarów oraz materiału wydruku

Przykładowa cena:

Fototapeta lateksowa Premium – Jednorożec
Wymiary: 100×100 cm
Cena: 106,00 zł brutto

Dodaj komentarz