Podróże Rozrywka

Z piłkarskiej murawy do pokoju dziecka – sportowy zestaw Football marki BabyBest

Aranżacja pokoju dziecka nie jest prostym zadaniem. Estetyczna, funkcjonalna i bezpieczna przestrzeń to nie jedyne cechy jakimi powinien charakteryzować się azyl każdego malucha. Warto zatroszczyć się także, by miejsce w którym pociecha spędza czas, odzwierciedlało jej zainteresowania i pasje. W odpowiedzi na potrzeby najmłodszych fanów piłki nożnej marka BabyBest stworzyła zestaw mebli Football, który rozwinie ich wyobraźnię i obudzi sportowego ducha.

Pokój z pasją

Football to niezwykle rozwijająca dyscyplina sportu, która cieszy się ogromną popularnością wśród chłopców jak i dziewczynek w każdym wieku. Marka BabyBest postanowiła stworzyć dla dziecięcych fanów tej formy rekreacji zestaw mebli, który pozwoli im cieszyć się miłością do piłki nożnej także w przestrzeni własnego pokoju. Głównym elementem kolekcji jest łóżko „Bramka”, które swoim kształtem i stylistyką nawiązuje do dobrze znanej z boiska konstrukcji. Ten duży i wygodny mebel będzie idealny do odpoczynku po zajęciach szkolnych czy wymagającym treningu.
O ile mali fani Messiego i Ronaldo pokochają sam wygląd łóżka, o tyle ich rodzice z pewnością docenią bezpieczną, trwałą i solidną budowę mebla. W skład zestawu Football marki BabyBest wchodzi także wykonana w całości z płyty laminowanej 2-drzwiowa szafa, w której zastosowano system bezpiecznego (wolnego) zamykania drzwiczek. Dzięki swoim pokaźnym rozmiarom (200x90cm, głębokość 52cm) bez trudu pomieści wszystkie koszulki z ulubionymi piłkarzami i niezbędny sportowy ekwipunek. Z kolei zdobyte trofea znakomicie prezentować się będą na dostępnym w kolekcji regale posiadającym atest stateczności i bezpiecznego użytkowania. Rodzice, którzy pragną wyposażyć pokój swojej pociechy w dodatkowe elementy mogą wybrać także między innymi: pojemną skrzynię – idealną na zabawki, wygodne biurko czy stolik z kompletem dwóch krzesełek. Dzięki doklejonym trwale naklejkom w kształcie piłki nożnej wszystkie meble tworzą spójną całość i nadają wnętrzu iście piłkarskiego klimatu.

Dobrze rozegrana aranżacja

Zestaw Football utrzymany w ulubionej przez chłopców stylistyce, to oryginalne meble zachwycające nie tylko estetyką wykonania, ale i wyjątkową trwałością, która zapewnia pewne korzystanie
z elementów kolekcji nawet przez kilkanaście lat. Wysoko gatunkowe płyty oraz drewno sosnowe
z których zostały wykonane swój wyjątkowy efekt końcowy uzyskały poprzez pokrycie ich farbami akrylowymi. Dzięki posiadaniu niezbędnych atestów użytkowania przez najmłodszych meble marki BabyBest są w pełni bezpieczne i pozwalają na swobodną zabawę i odpoczynek dziecka w pokoju.

O udanej aranżacji wnętrza możemy mówić wtedy, gdy w pełni oddaje ona charakter jego mieszkańca. Akcenty nawiązujące do sportowych pasji z pewnością zachwycą wszystkich małych miłośników piłki nożnej.

Poszukujących sportowych inspiracji do pokoju dziecka zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki BabyBest.

Zestaw Football – 3350.00 zł

W skład zestawu wchodzą:

Łóżko Bramka pod materac
Wymiary: 200×90 cm
Cena: 1490 zł

Szafa 2 drzwiowa
Wymiary: 198x90x52 cm
Cena: 1070 zł

Regał Football mały
Wymiary: 198x45x52
Cena: 790 zł

Dodaj komentarz