Polecane Zdrowie

Pierwszy zestaw koncepcyjny dla par starających się o dziecko – dr Bocian

Już 2,5 miliona Polaków ma problem z poczęciem dziecka. Badania naukowe potwierdzają, że niewłaściwe odżywianie, nadmierny stres i spustoszenia jakie dzieją się w naszym organizmie, poprzez to jak żyjemy, wpływa na obniżenie płodności. Nieustanne próby zajścia w ciążę, podporządkowane przyjętym regułom i cyklom owulacyjnym, wywołują stres i napięcie, które blokują naturalne funkcjonowanie organizmu.

Najlepszym rozwiązaniem zwiększającym szansę na poczęcie dziecka byłaby diametralna zmiana stylu życia, odżywiania, pracy oraz unikanie stresu. Jednak żyjąc w obecnych realiach trudno tego wszystkiego się pozbyć. Przedstawiciele marki dr Bocian przekonują, że musimy nauczyć się z tym żyć i zalecają dodatkową suplementację, która uzupełni niedobory i odpowiednio przygotuje organizm do poczęcia dziecka.

– Cywilizacja, która nas otacza wpływa na każdy fragment naszej codzienności, dostosowujemy się do niej i wtapiamy się w panujące trendy. Podobnie powinno być w przypadku prób poczęcia dziecka – w pierwszej kolejności powinniśmy dopasować nasz styl życia do zmian jakie domaga się nasz organizm, by poczęcie było możliwe – wyjaśnia Piotr Rowicki, przedstawiciel marki dr Bocian, pierwszego w Polsce kompletnego zestawu koncepcyjnego dla par starających się o dziecko. – Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie zestawu dla par starających się o dziecko, aby pomóc wszystkim tym, którzy przeżywają trudności związane z poczęciem skrócić czas oczekiwania na przyjście upragnionego potomstwa. Po kilkuletnich analizach dostępnych badań medycznych wybraliśmy z rynku polskiego i zagranicznego te produkty, które w pełni uzupełnią niedobory i zwiększą szansę na poczęcie dziecka – dodaje.

Gdzie tkwi problem?

Dostępne dane pokazują, że niepłodność dotyczy kobiet jak i mężczyzn w równym stopniu. 40 proc. diagnoz dotyczy kobiet, 40 proc. wskazuje na męski czynnik niepłodności, a w przypadku 20 proc. przyczyna niepłodności nie jest do końca zdiagnozowana.

Jak pokazują badania, na kobiecą płodność przede wszystkim wpływa stres emocjonalny, niewłaściwa dieta, niedobór witamin i minerałów, nadwaga, anemia, nierównowaga hormonalna po przyjmowaniu środków antykoncepcyjnych oraz zaburzenia owulacji. Natomiast niepłodność u mężczyzn w większości przypadków jest wynikiem zaburzeń budowy plemników, ich nieprawidłowej ruchliwości lub obniżonej liczby. Niepłodność może być też spowodowana: niedoborem witamin i minerałów, niewłaściwym odżywianiem, włączaniem w samochodach podgrzewanych foteli czy też kładzeniem na kolanach rozgrzanych laptopów.

Rozwiązanie – zestaw koncepcyjny dla par dr Bocian

Mając świadomość co może zagrażać naszej płodności, warto w codziennym stylu życia eliminować te elementy zaburzenia funkcji prokreacyjnych, na które mamy wpływ. Ponadto pary starające się o dziecko powinny wzmocnić organizm odpowiednimi dla nich suplementami oraz wspomóc się preparatami, zwiększającymi prawdopodobieństwo zapłodnienia. Pierwszy kompletny zestaw dostępny na rynku polskim, który minimalizuje problemy dotyczące niepłodności to zestaw koncepcyjny dla par dr Bocian. W skład paczki dr Bocian wchodzi pięć różnych produktów od różnych producentów do stosowania dla kobiet, dla mężczyzn oraz dla pary w trakcie samego stosunku.

Produkty dla mężczyzn:

W paczce dr Bocian znajdują się dwa produkty dla mężczyzn: Androferti i dr Bocian dla Niego – Odnowienie&Rewitalizacja.

Androferti to zestaw witamin i mikroelementów dla mężczyzn cierpiących z powodu zbyt małej ilości nasienia lub prawidłowej jego ilości, ale o niskiej zawartości plemników. Nieprawidłowe parametry nasienia męskiego są główną przyczyną niepłodności męskiej. Androferti poprawia wszystkie parametry nasienia, co zostało potwierdzone w badaniach klinicznych. Stosowanie produktu regularnie przez okres od 3 do 6 miesięcy zwiększa szansę mężczyzn na zapłodnienie. Androferti jest obecnie najlepiej przebadanym produktem w Europie.
dr Bocian dla Niego Odnowienie&Rewitalizacja to suplement diety opracowany tak aby zwiększyć ilość i jakość nasienia. Składniki w nim zawarte przyczyniają się do prawidłowego przebiegu spermatogenezy oraz odpowiednio oczyszczą organizm. Suplement ten zawiera substancje wspomagające układ odpornościowy oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia.
Produkty dla kobiet:

Inofolic jest to suplementem diety skierowany do kobiet starających się o dziecko. Zawiera myo-inozytol i kwas foliowy. Foliany, w grupie których jest kwas foliowy, przyczyniają się do wzrostu tkanek matczynych.
Inofolic jest jedynym produktem w Polsce, który ma pozytywne rekomendacje Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (PTG). Ponadto Inofolic jest zalecany kobietom chorującym na zespół policystycznych jajników (PCOS), który może być przyczyną niepłodności.

dr Bocian dla Niej Odnowienie&Rewitalizacja to suplement diety, który ma na celu przede wszystkim przygotowanie ciała kobiety do zapłodnienia, zawiera wyciągi roślinne które chronią organizm przed czynnikami zewnętrznymi oraz chornią DNA, białek i lipidów przed uszkodzeniem oksydacyjnym.
Produkt dla pary:

Pre-Seed to dopochwowy żel nawilżający, który neutralizuje tak zwany agresywny śluz u kobiet, co zwiększa szansę na poczęcie dziecka. To jedyny w Polsce żel rekomendowany przez Amerykańskie Towarzystwo Medycyny Rozrodu i jest uznawany jako środek zwiększający prawdopodobieństwo zapłodnienia. Żel Pre-Seed nie tylko zwiększa komfort stosunku, ale przede wszystkim ma właściwości, które wpisują się w leczenie niepłodności. Żel pomaga plemnikom łatwiej i szybciej dotrzeć do szyjki macicy i dzięki temu wspomaga pomyślne zapłodnienie.
– Niektóre kobiety mają problem z zajściem w ciążę gdyż ich organizm wytwarza tzw. agresywny śluz szyjkowy. Jego kwaśne pH sprawia, że plemniki nie przeżywają przejścia przez taką barierę. Żel Pre-Seed wspomaga zapłodnienie właśnie poprzez wytworzenie odpowiedniego dla plemników środowiska. Dzięki temu śluz ma optymalne właściwości dla przemieszczania się plemników – wyjaśnia Marek Pięta z działu medycznego firmy HAVAC, właściciela marki dr Bocian . – Stosowanie żelu zwiększa ruchliwość plemników i ich przeżywalność, przy czym nie wywiera negatywnego wpływu na DNA. Jak wykazują liczne badania naukowe, żel Pre-seed, nie uszkadza materiału genetycznego plemników – dodaje ekspert.

Wszystkie produkty zawarte w zestawie koncepcyjnym dla par dr Bocian uzupełniają niedobory, które mają wpływ na płodność. Składy poszczególnych produktów są tak opracowane, aby wykluczyć interakcje pomiędzy składnikami. Cynk i selen mają potwierdzoną skuteczność w leczeniu niepłodności. Arabinogalaktan zawarty w Pre-Seed nie uszkadza plemników, a daje energię niezbędną do prawidłowej ich ruchliwości. Użyte składniki żelu nie wpływają na odwodnienie plemników i możliwości ruchu postępowego. Suplementy diety dr Bocian przygotowują organizmy do poczęcia poprzez wspomaganie utrzymywania prawidłowego stanu organizmu, jego odnowy czy zmniejszenia skutków stresu. Androferti działa pozytywnie na jakość spermy a Inofolic zawierający myo-inozytol oraz kwas foliowy ma wpływ na przywrócenie prawidłowej owulacji u pacjentek z PCOS.

Zaleca się, by stosować powyższy zestaw produktów minimum 3 miesiące, jednak optymalna kuracja powinna trwać 6 miesięcy. Warto podkreślić, iż stosowanie produktów dr Bocian nie zwalnia pary pragnącej mieć dziecko oraz lekarza od prowadzenia pełnej diagnostyki, która pomoże w ustaleniu przyczyn ewentualnej niepłodności oraz ustali optymalną drogę leczenia.

Zestaw koncepcyjny dla par dr Bocian można kupić na stronie: www.drbocian.pl.

Dodaj komentarz