Inne

Prezenty z chrześcijańskim przesłaniem

Dewocjonalia to doskonały pomysł na prezent z okazji chrztu, komunii, bierzmowania, ślubu oraz przy innych, ważnych okolicznościach, towarzyszących naszym najbliższym. Ogromny wybór i dostępność w sklepach internetowych z pewnością zachęcą do podarowania symbolu wiary, zwłaszcza osobom, które są dla nas szczególnie ważne.

Medaliki srebrne mają niesamowity urok. Noszone każdego dnia, wzmacniają wiarę i dają poczucie bezpieczeństwa. Medalik srebrny diamentowany z wizerunkiem Jana Pawła II, idealnie nada się na prezent na osiemnaste urodziny. Będzie stanowił ochronę i dawał siłę dla rozpoczynających dorosłe życie. Natomiast medalik srebrny z wygrawerowanym aniołkiem czuwającym nad dzieckiem, to doskonały sposób na upamiętnienie narodzin lub z okazji chrztu świętego. Oprócz obrazka możemy podarować łyżeczkę srebrną dla dziecka, z okazji chrztu. Obrazki srebrne ze swoim przesłaniem nadają wnętrzu każdego domu wzniosłości i są pięknym dowodem wiary. To idealny prezentem z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Będzie on przywoływał piękne chwile związane z tym wydarzeniem i umacniał wiarę. Można go zawiesić na ścianie w pokoju dziecka lub postawić na półce, dzięki dołączonej do obrazka podstawce. Z okazji ważnych wydarzeń czy jubileuszów, doskonale sprawdzają się takie pamiątki, jak figurki religijne, które pięknie zdobią pomieszczenia i są dowodem wiary oraz różańce, które są wykonane z naturalnych kamieni i będą doskonałym dopełnieniem codziennej modlitwy. Nawet najmniejszy drobiazg, w postaci długopisu z błogosławieństwem, magnesu na lodówkę czy zawieszki do komórki ucieszy każdego chrześcijanina.

Dewocjonalia to wspaniały sposób na obdarowywanie najbliższych. Są dowodem wiary i nadziei oraz wyrazem naszej troski. Pomagają w codziennym życiu, wnosząc do niego harmonię i dodając siłę.

Dodaj komentarz