Dzieci Edukacja Rodzicielstwo Rozrywka

Jak zapewnić czas swojemu dziecku korzystając z dodatkowych zajęć?

Jeśli chcesz zająć swoje dziecko w kreatywny sposób, pomyśl nad zajęciami dodatkowymi. Co warto wybrać? I to bez wydawania dużych pieniędzy? Jest na to odpowiedni sposób! Powinieneś rozważyć zapisanie ich na zajęcia w sklepie w Twojej okolicy. Wiele firm oraz przedszkoli czy klubów dziecka oferuje zajęcia dla dzieci, które uczą ich, jak budować, robić rękodzieło, gotować jedzenie, cieszyć się opowieściami i (przynajmniej jesienią) rzeźbić dynie. 

Co najważniejsze, zajęcia są stosunkowo tanie (dzięki czemu są przystępne dla wielu rodziców) i odbywają się w różnych lokalizacjach w całym kraju. Mniejsze lokalne firmy prawdopodobnie też oferują takie oferty, więc nie zapomnij sprawdzić lokalnych wykazów.

Akademia BEC – warsztaty dla dzieci w każdym wieku

Jeśli jesteś z Łodzi – zdecydowanie najlepszym wyborem będzie Akademia Baby English Center. To warsztaty dla dzieci, prowadzone w Łodzi. Dzięki nim maluchy w praktycznie każdym wieku (zarówno przedszkolnym, jak i szkolnym), mogą rozwijać swoje pasje, spędzać kreatywnie wolny czas i po prostu kształcić. To także doskonała zabawa absolutnie dla każdego malucha, bo rodzice mogą wybrać taką aktywność, która będzie dopasowana do możliwości oraz tego, co po prostu lubi Twoje dziecko! 

Czym jest Akademia Baby English Center?

Baby English Center to szkoła języka dla dzieci i młodzieży z Łodzi. Prócz nauki języka angielskiego i hiszpańskiego, w ofercie jest także Akademia, czyli cudowne zajęcia dodatkowe, które dostarczają zarówno rozrywki, jak i edukacji. W ofercie Akademii BEC można znaleźć m.in.:

 • zajęcia teatralne,
 • warsztaty sensoryczne,
 • zajęcia plastyczne,
 • zajęcia taneczne i ruchowe,
 • nocowanki,
 • warsztaty slime,
 • zajęcia z robotyki i fizyki.

To ogromna oferta, która sprawia, że każde dziecko może uczyć się tego, co naprawdę je fascynuje! Dodatkową zaletą szkoły językowej i Akademii Baby English Center jest dostępność w aż trzech siedzibach w Łodzi. 

Jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku także udane wakacje – postaw na półkolonie letnie organizowane również przez szkołę języka angielskiego dla dzieci Baby English Center! To doskonała i, przede wszystkim, maksymalnie bezpieczna rozrywka dla dzieci! 

Czerwcowa rozrywka w Akademii BEC

Czerwiec w Baby English Center będzie obfitować w masę atrakcji. Dzieci będą mogły wziąć udział w zajęciach takich jak:

 • Warsztaty “Wszystko na głowie”, czyli zajęcia, w których motywem przewodnim będą włosy! Dzieci dowiedzą się jak pielęgnować swoje pasma, w jaki sposób o nie dbać, a także, jak tworzyć wymyślne fryzury.
 • “W Afrykańskiej dżungli – warsztaty ruchowe” – ćwiczenia i warsztaty, które będą wspierać prawidłową postawę ciała u dzieci, będą wspierać swoją sprawność fizyczną oraz zdolności motoryczne.
 • “Zasznurowani”, czyli warsztaty z plecenia makramy! Coś dla dzieci, które chcą rozwijać swoje zdolności manualne i pragną tworzyć ciekawe dekoracje. Ograniczać je będzie tylko własna wyobraźnia.
 • Warsztaty muzyczne dla dzieci, które chcą nauczyć się grać na bębnach i nie tylko.

Pełną ofertę Akademii Baby English Center znajdziesz tutaj: https://babyenglishcenter.pl/akademia/.

Lokalne ośrodki kultury

Nie jesteś z Łodzi, ale chcesz zapewnić swojemu dziecko, to co najciekawsze i najlepsze? Koniecznie sprawdź także oferty w lokalnych księgarniach i bibliotekach, ponieważ wiele z nich co miesiąc oferuje różne inne wydarzenia dla dzieci. W lokalnych parkach często odbywają się bezpłatne warsztaty i zajęcia dla dzieci, zwłaszcza w cieplejszych porach roku.

Twoje lokalne centrum społeczności (np. dom kultury czy miejskie ośrodki jak kluby malucha) może również organizować imprezy, zwłaszcza w okresie wakacyjnym. Zajęcia z rzeźbienia w dyniach są popularne w Halloween, dekorowanie jajek jest popularne w Wielkanoc, a na Boże Narodzenie często pojawiają się projekty rzemieślnicze polegające na robieniu ozdób lub budowaniu domków z piernika.