Detektor tętna płodu – do użytku w domowym zaciszu

whatsapp-image-2017-11-28-at-11-37-46Ciąża i czas oczekiwania na nowego członka rodziny, to mnóstwo emocji, nieznanych dotąd uczuć, ale i pewna doza strachu o to, w jaki sposób rozwija się dziecko, jeszcze w łonie matki. Badania możliwe do przeprowadzenia, jak i własne obserwacje to wciąż zbyt mało, by zyskać na pełnym komforcie. Z pomocą w takich okolicznościach przychodzi specjalne urządzenie, jakim jest detektor tętna płodu.

Z detektora tętna płodu korzystają przede wszystkim szpitale. To profesjonalny sprzęt, który w sposób nieinwazyjny i bezpieczny dla matki oraz dziecka, jest w stanie zapewnić odsłuch pracy serca maluszka, już od 9 tygodnia ciąży. Na rynku znaleźć można alternatywne rozwiązania – również detektory tętna płodu, lecz tańsze, oferowane na portalach aukcyjnych. Sprzęt do wypożyczenia od https://www.rentmama.pl/ to jednak gwarancja użytkowania detektora tętna płodu o jakości szpitalnej. Nie tylko w pełni profesjonalnego i bezpiecznego, ale również prostego i przyjemnego w obsłudze dla kobiet w ciąży.

Dla przyszłych rodziców niesamowitym jest możliwość słuchania bicia serca maluszka, zanim odczuwane są pierwsze kopniaki. Z jednej strony to wspomniany spokój i komfort, bo okazja, by regularnie monitorować maluszka, z drugiej zaś świetny pomysł na niespodziankę. Partner może zakupić swojej partnerce detektor tętna płodu na prezent, a tak naprawdę będzie to coś więcej niż zwykły podarunek, i to dla obojga. To szansa na zapisanie na trwałe i zapamiętanie niepowtarzalnych chwil.

Kupno detektora tętna płodu nie jest jedyną opcją. Zamiast wydatku na urządzenie, które tak naprawdę potrzebne jest tylko przez jakiś czas, zdecydowanie lepiej opłaca się skorzystać z opcji wypożyczenia. To nieporównywalnie niższe koszty użytkowania, a do rąk przyszłych rodziców trafia wciąż detektor tętna płodu o jakości takiej samej, jak w przypadku urządzeń stosowanych w szpitalach. Wystarczy złożyć zamówienie, dokonać płatności i nawet w ciągu doby można zacząć korzystać z dostarczonego detektora tętna płodu.

Nasz portal w porozumieniu z www.rentmama.pl przygotował zniżkę 10% na wypożyczenie detektora tętna płodu po wejściu z linku: www.rentmama.pl/polecam/parentingowo